Start Rok 2015/2016 Taneczne Walentynki w ramach innowacji.

Taneczne Walentynki w ramach innowacji. PDF Drukuj Email
czwartek, 03 marca 2016 21:07, odsłon: 944

Nazwa Walentynki wywodzi się od imienia człowieka, który żył bardzo dawno temu. Jak głosi  legenda Walenty był kapłanem mieszkającym we Włoszech. W tym czasie krajem tym rządził król, który zabronił wszystkim swoim żołnierzom żenić się i zakładać rodziny. Walenty nie zgadzał się z tym zakazem i udzielał ślubu wszystkim zakochanym, jacy przychodzili do niego z  prośbą o pomoc. Dlatego WALENTYNKI to święto wszystkich zakochanych. Tego dnia obdarowujemy się karteczkami z serduszkami i upominkami.

My wspólnie z naszymi bliskimi i Myszką Miki, spędziliśmy ten czas bardzo aktywnie - podczas zabaw taneczno- ruchowych. Wesoła muzyka, skoczne układy, zabawy z chustą animacyjną i balonami to była fajna popołudniowa atrakcja. Na zakończenie słodki upominek z „serduszka”.

Prowadzące :)

NASZE GRUPY 2015-2016