Start Rok 2015/2016 Żuberki i Sarenki na „Dniach Otwartych” w Zespole Szkół Nr 2

Żuberki i Sarenki na „Dniach Otwartych” w Zespole Szkół Nr 2 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 lutego 2016 00:56, odsłon: 977

Dnia 23 lutego, dwie najstarsze grupy naszego przedszkola: Żuberki i Sarenki, uczestniczyły w "Dniach Otwartych", zorganizowanych przez Zespół Szkół Nr 2. Uczniowie klas I-III, wspólnie ze swoimi paniami, bardzo serdecznie nas powitali i zaprosili do swoich klas na lekcje. Przedszkolaki miały okazję zwiedzić szkołę i aktywnie wziąć udział w swojej pierwszej w życiu lekcji. Niektórym dzieciom bardzo podobało się siedzenie w szkolnej ławce. Obejrzeliśmy pomoce i przybory szkolne, a kiedy dzwonek obwieścił przerwę, poszliśmy do sali gimnastycznej, gdzie Zuchy pod kierownictwem pań: Bożeny Teresiak i Jolanty Parfieniuk, zaprezentowały nam krótką cześć artystyczną.

Na zakończenie wizyty w szkole poczęstowano nas cukierkami. Było nam niezwykle milo, że mogli gościć w szkole, w której większość z nas już za rok usłyszy pierwszy dzwonek i usiądzie w uczniowskiej ławce.

Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2 oraz wszystkim Paniom z klas I-III

A. Kolinko, J. Wołkowycka, M. Reduch, H. Pawluczuk