Start Rok 2015/2016 „Na Dzień Babci i Dziadka”- uroczystość w grupie ”Jeżyków”

„Na Dzień Babci i Dziadka”- uroczystość w grupie ”Jeżyków” PDF Drukuj Email
czwartek, 04 lutego 2016 21:32, odsłon: 1066

Na dworze szaro i ponuro, a serduszka dzieci  z gr. III rozbłysły radością na widok swoich ukochanych babć i dziadków. Przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, która również była obecna podczas uroczystości. Dzieci rozpoczęły występ od zaprezentowania teatrzyku słowno - muzycznego pt. ”Zima wcale nie jest zła” autorstwa nauczycielki Anetty Trusiewicz - Kolinko, bardzo pociesznie wyglądały dzieci przebrane za leśne zwierzątka.

Nasze „śnieżynki” i „gwiazdeczki” recytowały wiersze i piosenki z życzeniami, prezentowały swoje umiejętności taneczne. Babcie i dziadkowie nie kryli łez wzruszenia patrząc na swoje wnuczęta, nagradzali gromkimi brawami każdy wierszyk i piosenkę. Na koniec występu każdy maluszek mógł wreszcie podejść do dziadków z laurką złożyć życzenia i się przytulić. Już po chwili wnuczęta zaprosiły swoich dziadków do zabaw tanecznych w rytmach karnawałowych, a na zakończenie zabawy czekała na gości już herbatka ze słodkościami i owoce.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.
Wszystkim Babciom i Dziadkom  z okazji ich Święta, które niech trwa cały rok składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia (przede wszystkim!), szczęścia, radości, a także pociechy ze wszystkich wnuków oraz prawnuków…

Swietłana Oleszow, Joanna Ruszuk, Anna Olszewska i Katarzyna Wołczyk

NASZE GRUPY 2015-2016