Start Rok 2015/2016 Dzień Babci i Dziadka u Wiewiórek

Dzień Babci i Dziadka u Wiewiórek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 stycznia 2016 23:11, odsłon: 1549

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu jest (obok Dnia Mamy) chyba najmilszym świętem w ciągu całego roku przedszkolnego. Cieszą się oraz wzruszają wszyscy - goście, dzieci a także nauczycielki.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za liczne przybycie oraz życzymy wszystkiego dobrego!

Bogusia Wołodkiewicz, Ula Raczkowska - Filinowicz

NASZE GRUPY 2015-2016