Start Rok 2015/2016 Świąteczne spotkanie w grupie „Wiewióreczek”

Świąteczne spotkanie w grupie „Wiewióreczek” PDF Drukuj Email
niedziela, 03 stycznia 2016 23:58, odsłon: 1158

„Jak tu miło, jak wesoło!”... rozbrzmiewały głosy  „Wiewióreczek”w grudniowe popołudnie. Przedświąteczne spotkanie w naszej grupie rozpoczęliśmy występem i chociaż za oknem pogoda nie zapowiadała opadów śniegu, śpiew dzieci wprowadził wszystkich w zimowo – świąteczną atmosferę. Nie zabrakło również zabawnej piosenki o współczesnym Mikołaju, który jechał samochodem. Wszyscy mieliśmy na głowach czerwone, mikołajkowe czapeczki. Rodzice i dzieci chętnie uczestniczyli również w zabawach ruchowych dotyczących nocnych, potajemnych tańców zabawek z fabryki Świętego Mikołaja.

Kolejną częścią spotkania było wykonanie ozdób na choinkę. Wszystkie pięknie, własnoręcznie wykonane bombki na pewno uświetniły wystrój  świątecznego drzewka w domach uczestników spotkania.

Dzieciom,  Rodzicom i Opiekunom z okazji Świąt Bożego Narodzenia i w Nowym Roku życzymy wszystkiego dobrego!

Ula Raczkowska – Filinowicz i Bogusia Wołodkiewicz

NASZE GRUPY 2015-2016