Start Rok 2015/2016 Przedświąteczne strojenie choinki z rodzicami

Przedświąteczne strojenie choinki z rodzicami PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 grudnia 2015 23:17, odsłon: 1235

W świątecznej atmosferze odbyły się kolejne warsztaty plastyczne z rodzicami. Tym razem wspólnym zadaniem było przygotowanie ozdób choinkowych z wykorzystaniem sztuki składania papieru - orgiami. Pracując w dwóch dużych zespołach przygotowaliśmy ośmioramienne gwiazdki i choinki. Był też czas na pracę według własnego pomysłu, bo jak się po raz kolejny okazało, wielu rodziców ma ukryte talenty plastyczne. Nasze spotkania są niewątpliwie dobrą okazją na spełnienie osobistych pasji, twórczych realizacji i co jest najcenniejsze – radosnym, kreatywnym  czasem wspólnie spędzonym z dzieckiem.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy dzieciom i rodzicom jak najwięcej okazji do bycia razem, w zdrowiu i obopólnej radości. Niech nasza wspólnie ustrojona choinka będzie wspomnieniem tego dobrego i spokojnego czasu.

Joanna Ruszuk, Halina Pawluczuk i Jolanta Wołkowycka

NASZE GRUPY 2015-2016