Start Rok 2015/2016 ,,Sarenki” w sklepie ze sprzętem AGD.

,,Sarenki” w sklepie ze sprzętem AGD. PDF Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2015 09:35, odsłon: 1554

Podczas realizacji tematu ,,Źródła energii” wybraliśmy się w dniu 10.12.2015 r. do sklepu ze sprzętem AGD państwa Kardasz. Właściciele sklepu prezentowali nam ogrom urządzeń: odkurzacze, lodówk,i żelazka, roboty kuchenne, kuchenki gazowe, elektryczne, tostery, kombiwary, gofrownice i wiele, wiele innych. Bardzo ciekawym urządzeniem okazał się jajowar  i elektryczna maszyna do szycia.

Została omówiona przydatność tych urządzeń i ich  niezbędność w życiu codziennym. I tak, w lodówce przechowujemy żywność by zabezpieczyć ją przed psuciem. Pralka ułatwia szybko i skutecznie utrzymać czystość naszych ubrań. Telewizor pozwala ,,wędrować” po całym świecie (nie wychodząc z domu) i poznawać przyrodę, kulturę, architekturę z różnych kontynentów. Tak bogata wiedza o sprzęcie klientom na pewno pozwoli wybrać właściwe urządzenie do swojego domu.
Na koniec wycieczki właścicieli obdarowali nas łakociami. Dziękujemy właścicielom za tak życzliwe przyjęcie nas i fachową obsługę.

Krystyna Czurak i Halina Pawluczuk

NASZE GRUPY 2015-2016