Start Rok 2015/2016 Mikołajkowe zabawy Żubrów w Hula Kula

Mikołajkowe zabawy Żubrów w Hula Kula PDF Drukuj Email
czwartek, 10 grudnia 2015 09:08, odsłon: 1569

Czar Mikołajkowego dnia jest nieporównywalny z żadnym innym dniem. Od samego rana dzieci z grupy Żubrów cierpliwie oczekiwały na imieninowe niespodzianki. Starały się jak tylko potrafiły, być grzecznymi i pracowitymi. Wiedziały, że tylko taka postawa daje nadzieję na prezenty. Tak też i było… Nauczycielki wspólnie z rodzicami trzymali w wielkiej tajemnicy dzisiejszą atrakcję dnia. Gdy po wcześniejszym obiedzie wychodziliśmy z przedszkola nikt się nie spodziewał, gdzie jedziemy - po raz pierwszy w historii naszej grupy,  autobusem MPK.

Jak się zbliżaliśmy do Centrum Zabaw Hula Kula, prawie wszystkie przedszkolaki były pewne gdzie będziemy się bawić. Trudno opisać radość dzieci gdy mogły swobodnie i bez ograniczeń (poza czasowymi i bezpieczeństwa) brykać i bawić się ze sobą. Tylko pozazdrościć. Wspaniały czas wspólnej, spontanicznej zabawy: w kulkach, na ściance wspinaczkowej, w bujających się workach, z piłkarzykami, na magicznym dywanie czy w pędzących z „prędkością światła” samochodach.

Był też Mikołaj z wielkim workiem i równie dużym pomocnikiem Elfem. Przedszkolaki tradycyjnie zaśpiewały piosenkę i już pewne swego otrzymały prezenty. To był zaczarowany dzień…

A.    Kolinko i J. Wołkowycka

NASZE GRUPY 2015-2016