Start Rok 2015/2016 „Wiewióreczki” w sklepie zoologicznym

„Wiewióreczki” w sklepie zoologicznym PDF Drukuj Email
wtorek, 17 listopada 2015 19:59, odsłon: 1585

W ramach realizacji tematu kompleksowego :„Nasi milusińscy”, dzieci z grupy I wybrały się na wycieczkę do sklepu zoologicznego. Zanim wyruszyliśmy z przedszkola przypomnieliśmy zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i kulturalnego zachowania. Na miejscu czekała na nas Pani Bogusia, która zapoznała nas z trybem życia różnych zwierzątek i obowiązkach spoczywających na ich opiekunach. Podziwialiśmy rybki, papużki, kanarki, króliczki, chomiki, szynszyle... i śniadanie dwóch fretek.

Maluszki interesowały się całym asortymentem sklepu, a odważniejsi, dzięki uprzejmości właścicielki mogli pogłaskać niektóre zwierzątka. Wizytę w sklepie zoologicznym zakończyliśmy zakupami.  Mieszanką ziaren dla ptaków systematycznie wypełniamy karmnik przed oknem naszej sali i podziwiamy gości ptasiej stołówki.

Ula Raczkowska – Filinowicz i Bogusia Wołodkiewicz

NASZE GRUPY 2015-2016