Start Rok 2015/2016 Bajkoterapia w naszym przedszkolu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Bajkoterapia w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
czwartek, 12 listopada 2015 22:06, odsłon: 2007

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła”- Wisława Szymborska. Ale przede wszystkim to wspaniały czas tylko dla was, najmilsze wspomnienie z dzieciństwa: momenty wspólnego czytania, przytulania i rozmowy z dzieckiem na temat przeczytanego tekstu są dla każdego maluszka bardzo przyjemne. W konsekwencji będzie sam wracać do chwil z książką, także jako nastolatek, a później – dorosły.


28 października Pani Halina Wasiluk z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Hajnówce przeprowadziła dla rodziców naszych przedszkolaków prelekcję na temat "Dlaczego warto czytać dzieciom?". Było to spotkanie poprzedzające zajęcia z zakresu bajkoterapii dla dzieci z młodszych grup przedszkolnych - Wiewiórek i Zająców. Zajęcia również prowadzili specjaliści z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, Pani Halina Pawłowska oraz Pani Urszula Sawicka.

Promocja czytelnictwa wśród młodego pokolenia została ogłoszona przez MEN w bieżącym roku szkolnym priorytetem polityki oświatowej naszego kraju. Bardzo się cieszymy, że nasze działania w tym kierunku są chętnie wspierane przez inne instytucje oświatowe. Miło jest nam kontynuować systematyczną współpracę z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną, która systematycznie oferuje nam nowe, interesujące propozycje.

 

Bogusia Wołodkiewicz, Justyna Karpiuk

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information