Start Rok 2015/2016 Rodzinna galeria zdjęć z okazji Święta Drzewa

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Rodzinna galeria zdjęć z okazji Święta Drzewa PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 października 2015 21:43, odsłon: 2692

Z okazji Święta Drzewa przypadającego na 10 października, zaprosiliśmy rodziny naszych przedszkolaków do wspólnego ekologicznego świętowania. Zachęciliśmy wszystkich chętnych: rodziców i dzieci, do spędzenia chociażby chwili na łonie natury i sfotografowania tych najciekawszych ich zdaniem przyrodniczych scen, z głównym bohaterem – Drzewem. Nadesłane zdjęcia prezentują jak różnie każdy z nas wybiera te najciekawsze okazy drzew. Wśród wielu fotografii obserwuje się drzewa wielkie i potężne, ale też małe i niepozorne.

Możemy podziwiać drzewa z puszczańskich ostępów, parkowych skwerów ale też drzewa sąsiadujące z naszym przedszkolem… Jest też drzewo jako „kładka do przejścia”, miejsce odpoczynku lub rodzinnej zabawy.

Największą radość sprawiły nam jednak uśmiechnięte twarze dzieci i ich rodzin, gdyż to właśnie one dodały zdjęciom swoistej świetności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w stworzeniu przedszkolnej galerii.

Uczestnicy przedsięwzięcia:

·         Paulina Waśko

·         Karolina Bilkiewicz

·         Adaś Kaczoch

·         Mateusz Bagrowski

·         Mikołaj Łęczycki

·         Mateusz i Sara Siłkin

·         Maciek Wilkaniec

·         Martyna Hłasko

·         Oliwia Orzechowska

·         Ola Siemion

·         Remek Smyk

·         Sara i Gabrysia Brancewicz

·         Zuzia Ostrowska

·         Zuzia Siegień

·         Kamil Węgrzyniak

·         Kamila Sawczyńska

·         Kuba Topór

·         Magda Romańczuk

·         Róża Kościeńczuk

·         Weronika Gadomska

·         Gabryś Łukasiewicz

·         Angelika Aleksiejuk

·         Gabryś Tokajuk

·         Maja Komarzewska

·         Mikołaj Korch

·         Hubert Bogdanowicz

·         Patrycja Romańczuk

·         Grześ Sajewicz

.         Małgosia Durzyńska

.         Nika i Gabryś Niesteruk

P.S. Już wkrótce w przedszkolnym holu zobaczymy najciekawsze zdjęcia z naszej galerii! Czekamy na profesjonalną pomoc w wyborze rodzinę zaprzyjaźnionych leśników – państwa Urszulę i Tomasza Olejnickich

 

J. Wołkowycka

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information