Start Rok 2015/2016 Pippi w Krainie Bajek

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Pippi w Krainie Bajek PDF Drukuj Email
środa, 07 października 2015 22:33, odsłon: 1037

W miniony wtorek nasze przedszkolaki bawiły się razem z Pippi, bohaterką muzycznego spektaklu w wykonaniu Filharmonii Podlaskiej pt. „Pippi w Krainie Bajek”. W towarzystwie odważnej i wesołej dziewczynki dzieci odwiedziły znanych i lubianych przyjaciół z innych bajek. Była to doskonała okazja do przypomnienia tematów muzycznych  oraz piosenek z ich ulubionych filmów.

Były to między innymi: Smerfy, Pszczółka Maja, Muppet Show, Przygody Kota Filemona. Dzieci choć przez chwilę mogły być aktorami i naśladować poszczególne postacie z bajek. Mogły również razem z profesjonalnymi muzykami grać na instrumentach perkusyjnych i przygrywać znane wszystkim bajkowe utwory.

 

 

 

J. Wołkowycka

Zdjęcia: J. Karpiuk

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information