Start Rok 2015/2016 ,,Sarenki” na wycieczce w lesie.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

,,Sarenki” na wycieczce w lesie. PDF Drukuj Email
wtorek, 22 września 2015 20:18, odsłon: 968

W piękny słoneczny dzień, w czwartek 17 września dzieci z grupy ,,Sarenek” wybrały się na wycieczkę do lasu. Po drodze podziwiały piękno otaczającej przyrody, okazy i roślinność ogródków działkowych. Las powitał nas ciszą i cieniem. Dzieci dowiedziały się, że w lesie znajdują się: drzewa, krzewy, podszycie leśne, ptaki i różne duże i małe zwierzęta, owady.

Nazywały i rozpoznawały gatunki roślin i drzew. Zbierały owoce i liście  drzew do przedszkolnego kącika przyrody. Każdy prezentował swoje okazy. W lesie słyszeliśmy stukanie dzięcioła i piękny śpiew ptaków – czyli ptasie radio jak to stwierdziły dzieci. Zachowywaliśmy się grzecznie by nie straszyć zwierząt. Była to prawdziwa lekcja przyrody, a dla niektórych pierwsza wycieczka do lasu.                  

 Krystyna Czurak, Halina Pawluczuk

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information