Start Rok 2015/2016 Bezpieczna droga do przedszkola

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Bezpieczna droga do przedszkola PDF Drukuj Email
wtorek, 15 września 2015 22:01, odsłon: 1126

Najstarsze przedszkolaki z grup Żuberków i Sarenek przez ostatni tydzień intensywnie uczyły się na temat bezpiecznej drogi do przedszkola. Wesoło bawiły się podczas  poznawania znaków drogowych, po raz kolejny utrwaliły figury geometryczne, gdyż koło, trójkąt, kwadrat i prostokąt mają znaków kształty. Nasze dzieci wiedzą też, że zebra ma różne oblicza a ta na drodze wskazuje wszystkim przechodniom, gdzie można bezpiecznie przejść na drugą stronę.

Nawet podczas prac plastycznych: wyklejania, malowania, wycinania czy konstruowania  przedszkolaki utrwalały wiedzę o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Efektem ich pracy jest między innymi sygnalizacja świetlna oraz makieta skrzyżowania. A długo wyczekiwany spacer z policjantami z Komendy Policji w Hajnówce był wyjątkowo cenną nagrodą dla naszych przedszkolaków.  
Jeszcze raz bardzo dziękujemy sierż. szt. Joannie Węcko oraz sierż. Ireneuszowi Maciuka za profesjonalne szkolenie nt. "Jak bezpiecznie chodzić w mieście?" oraz bezpieczny powrót do przedszkola.

 

J. Wołkowycka, M. Reduch, A. Kolinko i H. Pawluczuk

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information