Start Rok 2015/2016 Wizyta „Zajączków” na Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wizyta „Zajączków” na Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce. PDF Drukuj Email
sobota, 12 września 2015 22:19, odsłon: 1097

10 września 2015 r. w ramach realizowanego bloku tematycznego dotyczącego bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci z grupy "Zajączków" (4- latki) z Przedszkola Nr 3 odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Hajnówce. Była to ich pierwsza wycieczka miejskim środkiem transportu, dlatego punktualnie przybyły na przystanek i z niecierpliwością czekały na autobus. Dzieci kasowały bilety, zajmowały miejsca i radosne wyruszyły na wycieczkę.


Przed Komendą Powiatową Policji czekała na nas pani Asia (sierż. szt. Joanna Węcko), która wprowadziła  naszą wycieczkę do budynku,  gdzie pracują hajnowscy policjanci. Wspólnie ze swoimi paniami przedszkolaki mogły zwiedzać miejsca pracy funkcjonariuszy.  Zobaczyły stanowisko policjanta dyżurnego, miejsce gdzie odbierane są telefony alarmowe, pomieszczenia dla osób zatrzymanych oraz mogły popatrzeć, jak działa miejski monitoring. Dodatkowo zaprezentowane zostały elementy policyjnego munduru i wyposażenia używanego podczas codziennej służby. Ważnym celem spotkania  była rozmowa na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Wielką atrakcją dla dzieci była możliwość obejrzenia samochodów policyjnych.
Na zakończenie dzieci podziękowały wręczając  pani Asi  własnoręcznie wykonany wazonik z kwiatkami. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. To była dla  "Zajączków" ciekawa wyprawa, bogata w nowe doświadczenia.

 

Justyna Karpiuk, Iwona Gierasimiuk, Urszula Kiryluk

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information