Start Rok 2014/2015 Wesoło jest dzieciom na Rzecznej 3, nikt nie jest smutasem, nie marszy ze złości brwi.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wesoło jest dzieciom na Rzecznej 3, nikt nie jest smutasem, nie marszy ze złości brwi. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 sierpnia 2015 22:31, odsłon: 2314

Kto to tak tańczy ? Oj, jak wspaniale! To tańczą małe przedszkolaki , muzyka głośno gra, i każdy uśmiech jak słońce ma. Podczas zabawy „ Na plaży” muzyki relaksacyjnej słuchaliśmy, muszelki przeliczaliśmy, a przy szumie morza się wyciszaliśmy. Po śniadanku brzuszki syte, i czas na gimnastykę Spacerkiem na OSIR chodzimy, a tam z chustą animacyjną się bawimy. Gole pięknie strzelamy i na polanie odpoczywamy.

Kaczuszki na spacerku obserwujemy, oraz bułeczkami częstujemy. Pracę fryzjerki poznaliśmy, do  zakładu  pani Ewy zawitaliśmy. Słoneczko przygrzewa, więc do basenu  susa robimy i się w  wodzie chłodzimy. Sezon ogórkowy w pełni, więc  smakołyk małosolny zrobiliśmy. Następnego dnia degustacja, mniam smakowite, nawet niejadki skosztowały, wcale nie protestowały. Tak  nam miło tydzień minął, pozostaną wspomnienia.... 

Agnieszka Panasiuk- Kaczoch, Iwona Gierasimiuk, Justyna Karpiuk

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information