Start Rok 2014/2015 Wakacje w Przedszkolu nr 3

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wakacje w Przedszkolu nr 3 PDF Drukuj Email
wtorek, 11 sierpnia 2015 14:21, odsłon: 5619

Minął pierwszy tydzień sierpniowego dyżuru w Przedszkolu Nr 3. W te upalne dni dzieci w naszym przedszkolu nie narzekały na nudę, ciekawie i radośnie spędziły czas. Interesujące zajęcia, wesołe zabawy w sali i na placu zabaw to nie koniec atrakcji, które personel naszego przedszkola przygotował dzieciom, które spędzą u nas część wakacji. Wtorkowy poranek umiliła dzieciom Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, która powitała dzieci z workiem prezentów - piłki plażowe, namioty oraz najważniejsze - BASENY!

Już następnego dnia dzieci wędrowały do przedszkola z bagażem - kostiumy i ręczniki kąpielowe, kremy z filtrem... Resztę można było przewidzieć - radość, dziecięcy śmiech, zabawa... Dzieci były przeszczęśliwe, co utwierdza nas w przekonaniu, że basen w przedszkolu jest inicjatywą słuszną i bardzo trafioną, szczególnie w tak upalne dni. Po zabawie w wodzie przedszkolaki z apetytem zjadały pyszny obiadek, a młodsze dzieci udawały się na odpoczynek.
Biorąc pod uwagę kreatywność Pani Dyrektor i nauczycielek naszego przedszkola jesteśmy pewne, że to nie koniec wakacyjnych atrakcji w "Przedszkolu na Rzecznej"!

Bogusia Wołodkiewicz, Ula Raczkowska - Filinowicz, Krystyna Czurak, Anetta Trusiewicz - Kolinko
Zdjęcia: Justyna Karpiuk

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information