Start Rok 2014/2015 Jak Maluchy zmieniły się w Zuchy - zakończenie roku w grupie „Żuberków”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jak Maluchy zmieniły się w Zuchy - zakończenie roku w grupie „Żuberków” PDF Drukuj Email
piątek, 03 lipca 2015 21:06, odsłon: 2482

Rok szkolny 2014/2015 dobiegł końca i czas pożegnania przedszkola nadszedł dla grupy sześciolatków - Żuberków. 23 czerwca odbyła się  z tej okazji  uroczystość  zakończenia  roku, na którą przybyli Rodzice i Pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Maluszki, które przekroczyły próg przedszkola trzy lata temu, wyrosły stały się samodzielne, nabrały pewności siebie i bardzo dużo się nauczyły.

Dały temu wyraz w części artystycznej uroczystości. Pięknie recytowały, śpiewały, nie tylko w ojczystym języku, ale również w języku białoruskim i angielskim, tańczyły przeróżne tańce od poloneza po Waka Waka. Repertuar został przygotowany tak, żeby przedstawić rodzicom zarys wszystkich umiejętności dzieci, które nabyły w czasie edukacji przedszkolnej. Były gromkie brawa i łzy kręciły się w oku. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom, nauczycielom i rodzicom, złożyła zuchom serdeczne życzenia na dalszą przygodę z edukacją i wręczyła dyplomy, a nauczycielki zdjęcia „Jak maluchy zmieniły się w zuchy !”
Na wszystkich zebranych  czekała również słodka niespodzianka - tort  z wizerunkiem przyrodniczego przyjaciela grupy – Żubra. Był pyszny!
Dzieci pięknie podziękowały swoim Paniom za trud i wysiłek włożony w ich edukację i opiekę – otrzymałyśmy „łapki od naszej gromadki”.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!!!!! Odwiedzajcie nas!!!!

                                                   

  Ula Raczkowska – Filinowicz, Bogusia Wołodkiewicz, Monika Czekańska

 


 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information