Start Rok 2014/2015 Cztery pory roku w grupie „Sarenek”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Cztery pory roku w grupie „Sarenek” PDF Drukuj Email
czwartek, 02 lipca 2015 16:19, odsłon: 2172

25 czerwca 2015 r. dzieci z grupy „Sarenek” pożegnały uroczyście przedszkole. Wszystkie we wrześniu rozpoczną edukację w klasie 1 szkoły podstawowej. Stąd podniosły nastrój uroczystości i  wzruszenie nauczycielek: Krysi Czurak, Swietłany Oleszow i Asi Ruszuk, które opiekowały się najstarszymi przedszkolakami przez cały rok szkolny.


Polonez – tym reprezentacyjnym narodowym tańcem, podkreślającym uroczysty charakter imprezy, rozpoczęły dzieci występ w galowych strojach i podniosłym nastroju. Podobnie jak studniówka dla maturzystów, tak pożegnanie „zerówki” jest dla przedszkolaków wielkim wydarzeniem, które uświetniły tańczącpięknie poloneza.
Mając za wzór przyrodę, gdzie cztery pory roku następują po sobie, dzieci przedstawiły swoje ulubione przedszkolne przeboje i wiersze związane z wiosną, latem, jesienią i zimą, wspominając cały rok spędzony w przedszkolu. Z gracją wykonały również taniec trojak i zimową polkę dając dowód swych tanecznych i wokalnych talentów.
Uroczystość wzbogacił występ nagrodzonego w przeglądach zespołu „Dzwoneczków”, który zaprezentował regionalne piosenki białoruskie.
Na zakończenie uroczystości pani Agata Antoniuk – przedstawiciel rady rodziców, podziękowała paniom nauczycielkom za trud włożony w wychowanie dzieci, a pani dyrektor Dorota Durzyńska pożegnała, w imieniu własnym i nauczycielek, rodziców i życzyła wszystkim abiturientom przedszkola sukcesów w szkole.
Na pamiątkę pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy i książki. Dla wszystkich były to bardzo podniosłe chwile. Łzy wzruszenia w oczach dzieci, mam i tatusiów utwierdziły nauczycielki w przekonaniu, że warto pracować w tym zawodzie, bo przynosi on ogromną satysfakcję.
Wszystkim „pierwszakom” życzymy udanych wakacji i radości z nauki w szkole!

Rodzicom serdecznie dziękujemy za kilkuletnią, miłą współpracę!

 

Oprac. J.Ruszuk

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information