Start Rok 2014/2015 Dzień z Żubrem 2015

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień z Żubrem 2015 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 czerwca 2015 21:51, odsłon: 2546

22 czerwca dzieci z grupy Jeżyków, Sarenek i Żuberków  udały się na wycieczkę do Białowieży zorganizowanej przez Białowieski Park Narodowy. Celem wycieczki było powitanie żubrzycy wspinaczkowej, pani Podgrzybkowej, która ma umilić życie samotnego dotąd żubra Podgrzybka i dawać radość dzieciom. Na początek bardzo liczną gromadę dzieci powitała pani Joanna Bober, dzieląc zebrane osoby na trzy grupy.

Dzieci z każdej grupy wykonywały zespołowo laurkę dla żubrzycy. Podczas, gdy dwie grupy rysowały swoją laurkę, trzecia na sali konferencyjnej oglądała prezentację multimedialną „Z żubrem za pan brat”. Znalazł się czas na podziwianie parku i rosnących w nim wielowiekowych dębów. Nie zabrakło również zabaw ruchowych „Przeciąganie liny żubrem”. Następnie Pan Mirosław Stepaniuk, dyrektor Białowieskiego Parku Narodowego dokonał odsłony żubrzycy wspinaczkowej, którą z głośnym okrzykiem przywitały wszystkie dzieci. Uczestnicy wycieczki mieli możliwość podziwiania prac z konkursu plastycznego „Mój Żubr”, w którym brały udział nasze przedszkolaki. Nie obyło się bez pieczonych kiełbasek z kuchni polowej, które dzieci z apetytem skonsumowały i napojów „Jupik". Każdy uczestnik „Dnia z Żubrem 2015" otrzymał opaskę odblaskową na rękę i pamiątkowy „medal żubra" (zawieszka odblaskowa z logotypem Białowieskiego Parku Narodowego i Marki HOOP).
Dziękujemy za zaproszenie i czekamy na następne, bo dzieci ciekawie, atrakcyjnie i wesoło spędziły czas na łonie natury.
                                      

Małgorzata Reduch

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information