Start Rok 2014/2015 Uroczyste zakończenie roku w grupie Jeżyków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Uroczyste zakończenie roku w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 czerwca 2015 07:24, odsłon: 4730

We wtorek tj. 23 czerwca w grupie Jeżyków odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci młodsze wierszami pożegnały przedszkolaków odchodzących do szkoły. Starszaki w wierszach ukazały swoją przyszłość w szkole, a zarazem smutek z powodu odejścia z przedszkola. Nie zabrakło również piosenek, o tym czego nauczyły się w przedszkolu, o tym jak nutki biegały po przedszkolu.

Furorę zrobiły tańce: chłopców przy muzyce z filmu "Vabank" i "Charleston" w wykonaniu dziewczynek i chłopców, uzupełnieniem których były stroje z lat 20 – 30. Odzwierciedleniem wakacyjnych podróży po Polsce był krakowiak wykonany z pełną ekspresją i radością dzieci. Wiersz „Szybko, szybko” i piosenka „Dziećmi jesteśmy tylko raz” wywołała refleksję, że rodzice powinni dzieciom poświęcić swój czas, bo dzieci szybko rosną, a czas jest nieodwracalny. Część artystyczna zakończyła się wakacyjną podróżą pociągiem dzieci z udziałem osób dorosłych.
Kulminacyjnym momentem uroczystości było wręczenie przez panią dyrektor dyplomów wszystkich dzieciom i książek z pożegnalnym wpisem, przedszkolakom kończących pierwszy etap edukacji. Później były życzenia, podziękowania rodzicom za ich aktywność w postaci dyplomów, podziękowania rodziców nauczycielkom z grupy, wspomnienia z wspólnie przeżytego roku szkolnego, aż łezka się kręci w oku.
            

Dziękujemy

Anna Olszewska, Halina Pawluczuk i Małgorzata Reduch

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information