Start Rok 2014/2015 Zajączki podczas finału Programu Ekozespołów w Białowieży

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zajączki podczas finału Programu Ekozespołów w Białowieży PDF Drukuj Email
niedziela, 21 czerwca 2015 21:52, odsłon: 2201

Już po raz kolejny nasze przedszkole uczestniczyło w Szkolnym Programie Ekozespołów, którego głównym organizatorem jest Białowieski Park Narodowy. W podsumowaniu tegorocznej edycji konkursu, która przebiegała pod hasłem: „Region Puszczy Białowieskiej - nasza małą ojczyzną", wzięły udział przedszkolaki z grupy Zajączków. Podczas uroczystego finału, czterolatki  przedstawiły ekologiczną improwizację muzyczno-ruchową do piosenki „Rozśpiewany las”.

Trzeba dodać, że przedszkolaki (prawie najmłodsze wśród występujących) godnie zaprezentowały naszą placówkę na białowieskiej scenie. W tej samej sali konferencyjnej, obejrzeliśmy również prezentację multimedialną z działań ekozespołów z naszego regionu. Było nam  naprawdę miło zobaczyć na wielkim formacie zdjęcia swoich dzieci w ekologicznych przedsięwzięciach.

Następnie wszyscy uczestnicy konkursu (również i my!) zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami dla placówek. Dużym uhonorowaniem dla nas było zaproszenie wszystkich uczestników na przygotowaną przez nas wystawę z rodzinnego konkursu „Zwierzęta Puszczy Białowieskiej". Byliśmy bardzo dumni…

Na koniec wzięliśmy udział w atrakcjach przygotowanych przy Ośrodku Edukacji Przyrodniczej BPN. Były to różnorodne gry i zabawy edukacyjne prowadzone przez uczniów Technikum Leśnego i to na co czekały przedszkolaki najbardziej – ognisko z kiełbaskami. Było bardzo gorąco….., i bardzo smacznie.

 

J. Wołkowycka

 

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information