Start Rok 2014/2015 Żubry świętują Dzień Dziecka

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żubry świętują Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 czerwca 2015 22:35, odsłon: 2148

Międzynarodowy Dzień Dziecka to wyjątkowe wiosenne święto. Wszystkie dzieci świata powinny tego dnia poczuć się szczególnie – dostać prezent, odpocząć od codzienności, mieć wybaczone wszystkie psoty, słyszeć komplementy, pochwały… Tegoroczny Dzień Dziecka Żubry spędziły w Amfiteatrze Miejskim, gdzie specjalnie dla dzieci pracownicy HDK zorganizowali szereg zabaw przy muzyce, występów i tańców.

Dzieci bawiły się przednio – dały temu wyraz w spontanicznym tańcu oraz „artystycznych wytworach podczas kolorowania szarego, zimnego wnętrza amfiteatru… Spotkaliśmy wielu znajomych , a także bliskich (dziadek Huberta). Miło jest spędzić swoje święto inaczej niż zwykle, z wszystkimi kolegami z grupy. Tak mało wspólnego czasu nam zostało…

 

 

Bogusia Wołodkiewicz, Urszula Raczkowska - Filinowicz

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information