Start Rok 2014/2015 „Żubry” w Komendzie Straży Pożarnej

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Żubry” w Komendzie Straży Pożarnej PDF Drukuj Email
piątek, 29 maja 2015 21:36, odsłon: 4439

21 maja „Żubry” wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Dzieci zwiedziły budynek oraz dowiedziały się wielu ciekawostek o pracy strażaka. Panowie strażacy pozwolili dzieciom zadzwonić na numer alarmowy 998, aby przekonać się jak to jest zgłosić pożar lub wypadek. „Żubry” miały także okazję obejrzeć garaż strażacki, wsiąść do wozów strażackich, poznać sprzęt strażacki, przymierzyć kaski, oraz dowiedzieć się jak strażacy przygotowują się do akcji…


Jesteśmy dumne z naszych pięciolatków – nie tylko uważnie słuchały, zadawały również mnóstwo dociekliwych pytań. Wycieczka była dla dzieci doświadczeniem bardzo pouczającym, wywołała także wiele emocji oraz rozbudziła ciekawość.

 

 

 

Bogusia Wołodkiewicz, Ula Raczkowska - Filinowicz

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information