Start Rok 2014/2015 Laurka na Dzień Mamy

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Laurka na Dzień Mamy PDF Drukuj Email
piątek, 22 maja 2015 20:16, odsłon: 2395

Dnia 15 maja maja 2015 roku w naszym przedszkolu w grupie żubrów odbyły się zajęcia plastyczne z okazji Dnia Mamy, podczas których dzieci wraz z tatusiami wykonały laurki swoim mamom. W trakcie tworzenia prac rodzic (w zastępstwie babcia albo dziadek) rozmawiał z dzieckiem – co było znakomitą okazją do lepszego wzajemnego poznania (tego, jak myśli, co już wie i umie), to także naturalna okazja do wyrażenia swojej radości z kontaktu z małym członkiem rodziny.

Dzieci  zdumiewały i zachwycały swoją aktywnością. Zajęcia okazały się bardzo przydatne, gdyż przedszkolaki stanęły na wysokości zadania i spełniły pokładane w nich nadzieje. Wykonane prace stały się  dowodem uczuć żywionych do mam. Działania tematyczne w grupie przedszkolnej pozwoliły wzmocnić uczucia rodzinne:  miłości, przywiązania i wzajemnego szacunku.
 
 

 Monika Czekańska

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information