Start Rok 2014/2015 Laurka na Dzień Mamy

Laurka na Dzień Mamy PDF Drukuj Email
piątek, 22 maja 2015 20:16, odsłon: 5148

Dnia 15 maja maja 2015 roku w naszym przedszkolu w grupie żubrów odbyły się zajęcia plastyczne z okazji Dnia Mamy, podczas których dzieci wraz z tatusiami wykonały laurki swoim mamom. W trakcie tworzenia prac rodzic (w zastępstwie babcia albo dziadek) rozmawiał z dzieckiem – co było znakomitą okazją do lepszego wzajemnego poznania (tego, jak myśli, co już wie i umie), to także naturalna okazja do wyrażenia swojej radości z kontaktu z małym członkiem rodziny.

Dzieci  zdumiewały i zachwycały swoją aktywnością. Zajęcia okazały się bardzo przydatne, gdyż przedszkolaki stanęły na wysokości zadania i spełniły pokładane w nich nadzieje. Wykonane prace stały się  dowodem uczuć żywionych do mam. Działania tematyczne w grupie przedszkolnej pozwoliły wzmocnić uczucia rodzinne:  miłości, przywiązania i wzajemnego szacunku.

Monika Czekańska

NASZE GRUPY 2014-2015