Start Rok 2014/2015 Delegacja z Białorusi z wizytą w naszym przedszkolu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Delegacja z Białorusi z wizytą w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
środa, 29 kwietnia 2015 21:53, odsłon: 4712

alt24 kwietnia w naszym przedszkolu gościła delegacja z Białorusi wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta Hajnówka oraz dyrektorami innych podległych instytucji. Byliśmy uhonorowani tą wizytą, która była częścią mikroprojektu pn. „Hajnówka – Kamieniec. Poznajemy, promujemy.", realizowanego w ramach projektu parasolowego pn. „Wsparcie transgranicznych inicjatyw społeczności lokalnych w Euroregionie Puszcza Białowieska". Pani Dyrektor Dorota Durzyńska oprowadziła gości po całym przedszkolu a także przedstawiła wszystkim główne założenia związane z funkcjonowaniem przedszkolnej placówki integracyjnej.

Grupa Sarenek, pod kierunkiem pani Asi i Krysi, zaprezentowały montaż ruchowo-taneczny, który wprowadził gości w radosny nastrój. Był też czas na wspólną zabawę przy muzyce, były przytupy, klaśnięcia i mnóstwo uśmiechniętych twarzy… Pamiątkowe zdjęcie, przy naszej nowej wystawie „Zwierzęta Puszczy Białowieskiej”, zakończyło tę krótką ale bardzo miłą wizytę.

 

J. Wołkowycka

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information