Start Rok 2014/2015 Wielkanocne prace – zajęcia z rodzicami u Żubrów

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wielkanocne prace – zajęcia z rodzicami u Żubrów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 kwietnia 2015 22:35, odsłon: 2149

altKiedy wiosna już zagościła w naszym przedszkolu, zaczął się czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji dnia 27 marca bieżącego roku zaprosiłam rodziców do przedszkola, by wspólnie z dziećmi przygotowali świąteczne kartki, pisanki, zajączki i kurki. Nasze sala zamieniła się na moment w pracownię  plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem ale był też i czas na miłe pogawędki. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych pisanek, kartek świątecznych.
Podczas tych zajęć rodzice mieli okazję poznania swoich dzieci w innym świetle. Stworzenia nowych nici porozumienia, poczucia większej przyjaźni przy tworzeniu wspólnych prac. Zajęcia to także podpowiedź  dla rodziców jak twórczo spędzać czas z dziećmi, bez komputera i telewizji, używając tylko swojej wyobraźni. To podsuwanie pomysłu na unikanie kłótni oraz tworzenia okazji do wspólnych przedsięwzięć.

                                  

 Monika  Czekańska

 

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information