Start Rok 2014/2015 Malowanie pisanek w grupie Wiewiórek.

Malowanie pisanek w grupie Wiewiórek. PDF Drukuj Email
sobota, 04 kwietnia 2015 07:03, odsłon: 4692

altWielkanoc pachnie wiosną.To pora tak radosna! Pełna pisanek kolorowych. I prezentów zajączkowych. Na stole bazie, cukrowy baranek. I mnóstwo wody w dyngusowy poranek.
Co to się stało? Wiewiórki na Wielkanoc w żabki się zamieniły i z motylkami tańczyły. Tak, tak, to nasze maluszki na wiosenny spacerek się wybrały, i Bociana Bartka spotkały.

On wrócił z dalekiej podróży, aby wspólnie z nami jajka malować i do koszyczków je chować. Dużym zaskoczeniem był wielki kocioł, a w nim łupinki cebuli. Babcinym sposobem jajka malowane, okazały się super zabawą. W koszyczku wspólnie z rodzicami lub dziadkami wykonanym, pięknie się prezentowały.
Bo przecież, jak mówi piosenka "Pisanki, pisanki, jajka malowane nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek.". Na zakończenie  pani Dyrektor słodkimi zajączkami nas częstowała. Pamiątkowe zdjęcia z koszyczkiem i pisanką zrobiliśmy, oraz serdeczne życzenia sobie złożyliśmy.

Żeby śmiały się pisanki,
uśmiechały się baranki,
mokry śmigus zraszał skronie,
dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

Życzą Panie z grupy Wiewiórek.

Autor: A.Panasiuk-Kaczoch i I. Gierasimiuk

NASZE GRUPY 2014-2015