Start Rok 2014/2015 ,,O czym śpiewa ogród babci Zuzi?” -audycja muzyczna.

,,O czym śpiewa ogród babci Zuzi?” -audycja muzyczna. PDF Drukuj Email
niedziela, 01 marca 2015 21:54, odsłon: 1150

altW  dniu 23 lutego 2015 r. dzieci z naszego przedszkola obejrzały audycję muzyczną pt: ,,O czym śpiewa ogród babci Zuzi?” Babcia Zuzia niezwykle sympatyczna staruszka, zaprosiła dzieci do ogrodu - świata pełnego różnorodnych dźwięków. Dzieci miały możliwość interaktywnego uczestnictwa w spektaklu. Poznały różne instrumenty oraz podstawowe pojęcia muzyczne.

Przy okazji dowiedziały się czym różni się hałas i inne dźwięki od muzyki. Usłyszały znane utwory min. „Czy słyszysz jak szumi wiatr”, „Lot trzmiela”, „Skowronek”. Była to niewątpliwie doskonała okazja do poszerzenia horyzontów muzycznych naszego młodego pokolenia, pobudzająca wyobraźnię i uwrażliwiająca na sztukę.

Krystyna Czurak

NASZE GRUPY 2014-2015