Start Rok 2014/2015 Jasełka w wykonaniu absolwentów ze Szkoły Nr 2

Jasełka w wykonaniu absolwentów ze Szkoły Nr 2 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 stycznia 2015 20:50, odsłon: 1290

altCzas Bożego Narodzenia sprzyja spotkaniom rodzinnym, przyjacielskim, towarzyskim, a co się z tym wiąże, integracji w każdym tego słowa znaczeniu. Zawsze z wielkim wzruszeniem przeżywamy spotkania z naszymi absolwentami, a takie miało miejsce 19 stycznia w naszym przedszkolu. Tym razem, pod opieką Pani Joanny Kierdelewicz, uczniowie klasy III z Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, przedstawili w naszym przedszkolu Jasełka.

Były to zupełnie inne Jasełka, niż te do których przywykliśmy. Nie zabrakło w nich dużej dozy humoru, współczesnych odniesień, „luzackiego klimatu”.  Razem śpiewane kolędy, znane również przedszkolakom, połączyły tak dalekie, jak by się mogło zdawać światy.
Jeszcze raz dziękujemy Pani Asi i jej uczniom, za wspaniały czas wspólnego przeżywania bożonarodzeniowych wydarzeń.

J. Wołkowycka

NASZE GRUPY 2014-2015