Start Rok 2013/2014 „Tato, pobaw się ze mną!”- zajęcia otwarte w grupie II

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Tato, pobaw się ze mną!”- zajęcia otwarte w grupie II PDF Drukuj Email
wtorek, 24 czerwca 2014 21:00, odsłon: 1865

0309_miniW poniedziałek,  23 czerwca grupa „Zajączków” zaprosiła Tatusiów do przedszkola na zajęcia otwarte pod hasłem : „TATO, pobaw się ze mną !” Wszyscy wesoło przywitaliśmy się przy piosence „Gość”. Tym razem to Tatusiowie proponowali dzieciom gesty do naśladowania. Kolejnym punktem spotkania były ćwiczenia z rodzicami według metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Celem takich ćwiczeń jest rozwijanie sprawności ruchowej, świadomości własnego ciała, a także dzielenie przestrzeni i działania w niej z innymi, nawiązywanie między sobą bliskiego kontaktu przy zachowaniu zasady dobrowolności.
Wierszyk „Pojechał Indianin” , którego gestów i słów dzieci nauczyły swoich Tatusiów zainspirował uczestników zajęć do wykonania wspaniałych indiańskich pióropuszy, które ozdabiały dziecięce główki podczas części artystycznej z okazji Dnia Ojca. Przedszkolaki zaprezentowały bowiem tańce indiańskie w parach i w kole. Na zakończenie  wyśpiewaliśmy Tatusiom jak bardzo są nam potrzebni i jak bardzo ich kochamy i złożyliśmy rymowane życzenia wręczając własnoręcznie wykonane upominki. Wszystkiego najlepszego!!!

 

 

Urszula Raczkowska – Filinowicz
Bogusława Wołodkiewicz

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information