Start Rok 2013/2014 Wyprawa Zajączków i Żuberków na V Festyn Ekologiczny

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wyprawa Zajączków i Żuberków na V Festyn Ekologiczny PDF Drukuj Email
wtorek, 24 czerwca 2014 18:39, odsłon: 2064

0308_miniPo raz piąty Urząd Miasta Hajnówka oraz Fundacja „Oni to My” zorganizowali wszystkim Eko – przyjaciołom festyn, który był związany z podsumowaniem całorocznych zbiórek opakowań po płynnej żywności. Atrakcji zapewniono bardzo dużo. Między innymi przedstawienie teatralno – ekologiczne pt. „W poszukiwaniu leśnego szumu” zaprezentowane przez Krakowskie biuro Promocji Kultury, turnieje, prezentacje huśtawek – kokonów, warsztaty.


„Zajączki” miały okazję odbyć wycieczkę autobusem ZKM, niektóre z nich po raz pierwszy! W parku spotkaliśmy się z „Żuberkami”, które dzielnie przybyły pieszo. Wycieczka na festyn była także doskonałą okazją do zwiedzenia ciekawych miejsc w centrum naszego miasta. Zachęcamy do zapoznania się z listą laureatów konkursu zbiórek na stronie internetowej UM Hajnówka.


 

 

 

Urszula Raczkowska–Filinowicz, Bogusława Wołodkiewicz,
 

Urszula Kiryluk, Marta Kalinowska- Szymańska

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information