Start Rok 2013/2014 Zabawy ,,Żuberków” w Chochliku

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zabawy ,,Żuberków” w Chochliku PDF Drukuj Email
wtorek, 10 czerwca 2014 22:24, odsłon: 1847

0306_miniRodzice wraz z nauczycielkami z grupy V-tej integracyjnej zorganizowali wyjazd do ,,Chochlika”. Odbył się on z okazji Dnia Dziecka i tego samego dnia co zakończenie roku. Frajda była niesamowita gdyż niektóre dzieci w sali zabaw były pierwszy raz. Mogły wreszcie zaspokoić niesamowitą potrzebę ruchu i pobawić się czym chcą i jak chcą.

 

Pani Agnieszka z Chochlika malowała twarze dzieciom według wybranego przez dziecko wzoru a w międzyczasie dzieci gasiły pragnienie wodą, degustowały bułeczki upieczone przez nasze Panie kucharki z przedszkola. Rodzice mogli się  pobawić ze swoimi dziećmi. Dwie godziny zabawy minęło w mgnieniu oka i trzeba było wracać do domu.

 

 

 

 

 

Krystyna Czurak, Urszula Kiryluk i Marta Kalinowska-Szymańska

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information