Start Rok 2013/2014 ,,Najważniejsza jest rodzina’’- program artystyczny w wykonaniu ,,Żuberków”

,,Najważniejsza jest rodzina’’- program artystyczny w wykonaniu ,,Żuberków” PDF Drukuj Email
wtorek, 10 czerwca 2014 22:11, odsłon: 2369

0305_miniW dniu 04.06.2014r. nasze dzieci zaprezentowały swoje umiejętności przed ukochanymi rodzicami i przed Panią Dyrektor Dorotą Durzyńską. Swoją postawą i zachowaniem, a przede wszystkim pięknym występem udowodniły, że są w pełni przygotowane do podjęcia nauki w szkole i że bardzo kochają swoich rodziców. Potrafią pięknie śpiewać, tańczyć z różnymi rekwizytami, grać na instrumentach i ,,czarować”.

Sposób wykonania oraz piękna muzyka wywołały wśród zaproszonych gości ogromne wzruszenie i uznanie. Dzieci z grupy skierowały do Pani Dyrektor słowa podziękowania  za opiekę wraz z życzeniami. Pani dyrektor podziękowała dzieciom i nauczycielkom za piękny występ, rodzicom za współpracę i wręczyła dyplomy. Dzieciom kończącym edukację przedszkolną wręczone zostały dyplomy ukończenia przedszkola,a pozostającym jeszcze w przedszkolu – książeczki. Rodzice  podziękowali  Pani dyrektor i nauczycielkom  za opiekę i wychowanie i pospiesznie udali się do ,,Chochlika”.

Krystyna Czurak, Urszula Kiryluk i Marta Kalinowska-Szymańska

NASZE GRUPY 2013-2014