Start Rok 2013/2014 ,,Najważniejsza jest rodzina’’- program artystyczny w wykonaniu ,,Żuberków”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

,,Najważniejsza jest rodzina’’- program artystyczny w wykonaniu ,,Żuberków” PDF Drukuj Email
wtorek, 10 czerwca 2014 22:11, odsłon: 1774

0305_miniW dniu 04.06.2014r. nasze dzieci zaprezentowały swoje umiejętności przed ukochanymi rodzicami i przed Panią Dyrektor Dorotą Durzyńską. Swoją postawą i zachowaniem, a przede wszystkim pięknym występem udowodniły, że są w pełni przygotowane do podjęcia nauki w szkole i że bardzo kochają swoich rodziców. Potrafią pięknie śpiewać, tańczyć z różnymi rekwizytami, grać na instrumentach i ,,czarować”.


Sposób wykonania oraz piękna muzyka wywołały wśród zaproszonych gości ogromne wzruszenie i uznanie. Dzieci z grupy skierowały do Pani Dyrektor słowa podziękowania  za opiekę wraz z życzeniami. Pani dyrektor podziękowała dzieciom i nauczycielkom za piękny występ, rodzicom za współpracę i wręczyła dyplomy. Dzieciom kończącym edukację przedszkolną wręczone zostały dyplomy ukończenia przedszkola,a pozostającym jeszcze w przedszkolu – książeczki. Rodzice  podziękowali  Pani dyrektor i nauczycielkom  za opiekę i wychowanie i pospiesznie udali się do ,,Chochlika”.


Krystyna Czurak, Urszula Kiryluk i Marta Kalinowska-Szymańska

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information