Start Rok 2013/2014 III Przegląd Talentów Osób Niepełnosprawnych „Hajnowskie prezentacje artystyczne”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

III Przegląd Talentów Osób Niepełnosprawnych „Hajnowskie prezentacje artystyczne” PDF Drukuj Email
niedziela, 08 czerwca 2014 22:57, odsłon: 1564

0304_mini29 maja 2014 r. integracyjna grupa sześciolatków udała się do Hajnowskiego Domu Kultury na III Przegląd Osób Niepełnosprawnych „Hajnowskie prezentacje artystyczne” zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Hajnówce.

 

 

Dzieci z grupy Jeżyków zaprezentowały: taniec dworski, scenkę z podkładem muzycznym "Kawiarenki" Ireny Jarockiej, w której udział wzięli: Wiktoria, Kuba i Jaś. Następnie dzieci „z całą rodziną” poszły do zoo, zoo, zoo, oglądać egzotyczne zwierzęta takie, jak: małpy, papugi, słonie i hieny. Na zakończenie kuchenna orkiestra zagrała Taniec Węgierski Brahmsa na garnkach, łyżkach, dzbankach, młynku do pieprzu i gwizdku od czajnika. Za udział w przeglądzie przedszkole otrzymało puchar, dyplom, a dzieci medale i różne niespodzianki ze słodyczami włącznie. Udział w tego typu imprezie sprawił dzieciom wielką frajdę, jak również nauczycielkom przygotowującym przedstawienie. Dziękujemy za zaproszenie.
 

 

 

Małgorzata Reduch

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information