Start Rok 2013/2014 Morze, nasze morze .....

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Morze, nasze morze ..... PDF Drukuj Email
niedziela, 08 czerwca 2014 22:22, odsłon: 1809

0303_miniPewnego pięknego dnia dzieci z grupy Jeżyków przeżyły przygodę na morzu. Pani Iwona przygotowała dzieciom krzyżówkę, na podstawie odgadywanych wyrazów, wyszło hasło: STATEK. Był to wstęp do przesympatycznego spotkania z tatą Oskara.

Tata Oskara pracuje na statku, jest mechanikiem. Opowiedział on dzieciom o swojej odpowiedzialnej pracy, zapoznał z rodzajami statków i historią rozwoju floty. Na zakończenie wizyty gościa przy szumie morza dzieci z panem Jakubem i panią Iwonką odbyły wyprawę morską przypatrując się rekinom i rafom koralowym, podczas której zastała ich na morzu burza. Fale z folii malarskiej wznosiły się wysoko, woda wdzierała się do łodzi, a pani Lucyna opryskała dzieci wodą. Na pożegnanie dzieci wręczyły podziękowanie za interesujące zajęcia o morzu, a Oskar był bardzo dumny, że ma takiego wspaniałego tatę.

 

 

 

 

Małgorzata Reduch

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information