Start Rok 2013/2014 Na sportowo, na wesoło… wspólne świętowanie Wiewióreczek i Zajączków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Na sportowo, na wesoło… wspólne świętowanie Wiewióreczek i Zajączków PDF Drukuj Email
czwartek, 05 czerwca 2014 21:48, odsłon: 1619

0302_miniDnia  02.06. 2014 r. od samego rana „Wiewióreczki” i „Zajączki” z naszego przedszkola brały udział w grach i zabawach sportowych, które przygotowały panie z okazji święta swoich najmilszych podopiecznych.

 

Poszczególne zadania, które miały wykonać dzieci indywidualnie lub w drużynach, wymagały od małych zawodników zwinności, skoczności i szybkości. Ważna była również umiejętność współpracy w zespole. Dzieci radziły sobie znakomicie we wszystkich konkurencjach, wśród zagrzewających okrzyków i w prawdziwie sportowej atmosferze. Nie medale i zaszczyty, ale spontaniczność, doskonała zabawa , pozytywne emocje  to jest to ,  co dzieci lubią najbardziej!

 

Niech dziecięce buźki będą takie uśmiechnięte codziennie!

 

 

 

 

Urszula Raczkowska - Filinowicz i Jolanta Wołkowycka

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information