Start Rok 2013/2014 Przedszkolaki na „Pikniku z Biełarusom”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Przedszkolaki na „Pikniku z Biełarusom” PDF Drukuj Email
niedziela, 01 czerwca 2014 21:39, odsłon: 1926

0301_miniWesoła gromadka naszych przedszkolaków, roztańczona i rozśpiewana, że hej! wystąpiła na II Pikniku w Zespole Szkół z DNJB w Hajnówce. Razem z p. Dyrektor Dorotą Durzyńską, na specjalne zaproszenie Dyrektora Liceum Eugeniusza Saczko, zainaugurowaliśmy współpracę naszych placówek.


 

Pogoda nie dopisała, ale nie przeszkodziło to w dobrej zabawie. Piosenki i tańce białoruskie są tak rytmiczne, że nie jeden widz nogą przytupywał i pod nosem podśpiewywał. Mogliśmy podziwiać występ zespołu folklorystycznego „Dudaryki” z Białorusi, który zaprezentował pieśni, tańce i muzykę ludową. Przedszkolaki z zaciekawieniem obserwowały grę na  instrumentach takich jak: cymbały, akordeon, skrzypce, fujarki, okaryna, cytra i dudy. Adasiowi bardzo spodobały się cymbały, a nam wszystkim "w oko wpadła" dziewczynka, która z wielką swobodą, naprzemiennie,  uderzała  w struny pałeczkami, a wyglądało to tak jakby czarowała. Atrakcją były także występy innych grup dzieci i młodzieży, a także prezentacja oraz warsztaty zabawek pod kierunkiem artystów z Grodna. Chętni mogli skosztować smakołyków z grilla. Na zakończenie wystąpił  zespół „Metro”. Warto było tam być...

 

 

 

Iwona Gierasimiuk
foto: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information