Start Rok 2013/2014 ,,Dzień zdrowej żywności ’’-spotkanie w Zespole Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce z absolwentami naszego przedszkola.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

,,Dzień zdrowej żywności ’’-spotkanie w Zespole Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce z absolwentami naszego przedszkola. PDF Drukuj Email
niedziela, 01 czerwca 2014 21:33, odsłon: 1702

0300_miniW dniu 23.05 2014 r. dwie grupy sześciolatków ,,Żuberki” i ,,Jeżyki” wzięły udział w spotkaniu ,,Dzień zdrowej żywności” zorganizowanym w Zespole Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce. Dzieci z klas I-III wraz z dziećmi skandowały hasła na temat zdrowego żywienia.

Z wielkim zainteresowaniem obejrzeliśmy  przedstawienie ,,Witaminowe ABC” i ,, Rozmowę Pokarmów” w wykonaniu uczniów kl. II ( jak się okazało), absolwentów naszego przedszkola. Byliśmy mile zaskoczeni jak pięknie prezentują się  przed tak liczną publicznością.
Po występie odbył się konkurs na najpiękniejszy strój owocowo- warzywny. Panie nauczycielki z przedszkola oceniały kreacje wykonane własnoręcznie przez dzieci. Następnie odbył się quiz wiedzy o zdrowym odżywianiu wśród uczniów kl. I-III. Natomiast dzieci z przedszkola rozwiązywały zagadki witaminowe. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną  wiedzą na  temat zdrowego odżywiania.
Przedszkolaki zostały obdarowane upominkami ze zdrową żywnością. Wszyscy zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z tego spotkania. Nasze dzieci utrwaliły wiadomości na temat zdrowego żywienia a my nauczyciele dowiedzieliśmy się, iż absolwenci naszego przedszkola świetnie radzą sobie w szkole.

Organizatorom tego spotkania serdecznie gratulujemy i dziękujemy.


Krystyna Czurak i Anna Olszewska

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information