Start Rok 2013/2014 Kwiatki na Dzień Matki – uroczystość w grupie Zajączków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Kwiatki na Dzień Matki – uroczystość w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
piątek, 30 maja 2014 22:58, odsłon: 1657

0299_mini26 maja Zajączki gościły w swojej sali wyjątkowych gości – ukochane mamusie. 3 i 4 latki zaprezentowały mamom występ, który ćwiczyły intensywnie w ostatnim czasie w przedszkolu. Przedszkolaki spisały się doskonale, co mamy doceniły głośnymi oklaskami.


Z okazji swojego święta ukochane mamusie otrzymały od swych pociech własnoręcznie wykonane upominki – laurki, kwiatki oraz wachlarze na upalne dni. Następnie życzenia wszystkim mamom złożyła Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, a nauczycielki zaprosiły gości oraz dzieci do poczęstowania się ciasteczkami oraz pyszną, zdrową wodą, z orzeźwiającą cytryną. Mamy podziwiały piękne upominki, a dzieci odpoczywały w ich ramionach po męczącym występie.
To był bardzo miły dzień. Pamiętamy też o tatusiach, którzy niedługo będą mieli swoje święto, ale to na razie niespodzianka…

 

 

 

Bogusława Wołodkiewicz
Urszula Raczkowska - Filinowicz

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information