Start Rok 2013/2014 Dzień Mamy u Maluszków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Mamy u Maluszków PDF Drukuj Email
czwartek, 29 maja 2014 09:41, odsłon: 1812

0298_mini27 maja Wiewióreczki gościły u siebie swoje mamy z okazji ich święta. Było niezwykle miło i uroczyście. Zaprezentowaliśmy wiersze i piosenki o mamie, a także zatańczyliśmy w parach. Następnie zaprosiliśmy naszych gości do wspólnej zabawy. Zatańczyliśmy energetycznego walczyka z mamusiami, a potem, żeby trochę odpocząć - bawiliśmy się w relaksacyjną zabawę  pt. „Kurka”.

Mieliśmy również okazję  grać na instrumentach jak prawdziwa orkiestra – naszym dyrygentem była Pani Jola. Wyszło nam to fantastycznie. Następnie wręczyliśmy zaproszonym gościom przygotowane wcześniej przez maluszki upominki. A potem był słodki poczęstunek i można było poprzytulać się do swoich mam, tatusia oraz babć, które także do nas przyszły.
Uroczystość dostarczyła wszystkim mnóstwa wzruszeń, bo to przecież pierwsze święto mamy w naszej grupie. Na zakończenie wspólnej zabawy wszyscy zaśpiewaliśmy piosenkę „Moja muzyka” – było to prawdziwe karaoke. Z niecierpliwością czekamy na kolejny wspólnie spędzony czas...

 

 

A.Kolinko i J. Wołkowycka

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information