Start Rok 2013/2014 Mali aktorzy z grupy II w Bajkolandii…

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mali aktorzy z grupy II w Bajkolandii… PDF Drukuj Email
środa, 28 maja 2014 06:14, odsłon: 1995

0297_miniJuż po raz szósty odbył się Przegląd Teatrzyków dziecięcych  - „Bajkolandia” w Przedszkolu nr 2 w Hajnówce, który w tym roku  został objęty honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku - Pana Jerzego Kiszkiela. 12 maja uczestnicy koła teatralnego „Kurtyna” działającego w naszym przedszkolu  wraz z  kolegami i koleżankami z grupy II wzięli udział w tym przedsięwzięciu przedstawiając pantomimę pt. : „Zmartwienie Pani wiosny”.

Występ naszych podopiecznych został nagrodzony gromkimi brawami. Dzieci miały okazję obejrzeć  tego dnia występy  grup teatralnych z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 2  Każdy uczestnik otrzymał upominki  i specjalne „medale”, które wręczyła Pani Dyrektor Iwona Raszkiewicz.
Przedstawiciele naszej grupy teatralnej uczestniczyli również w uroczystym podsumowaniu przeglądu, podczas którego dzieci ze wszystkich hajnowskich przedszkoli i zaproszeni goście mogli obejrzeć przedstawienie grupy teatralnej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hajnówce - „Lastin–Bajka o Japonii” oraz występy dziewczynek z koła tanecznego, działającego w Przedszkolu Nr 2. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek i wspólne zabawy na placu przedszkolnym.

Jesteśmy dumne z naszych małych aktorów!

 

Urszula Raczkowska – Filinowicz
Bogusława Wołodkiewicz

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information