Start Rok 2013/2014 Mali aktorzy z grupy II w Bajkolandii…

Mali aktorzy z grupy II w Bajkolandii… PDF Drukuj Email
środa, 28 maja 2014 06:14, odsłon: 1961

0297_miniJuż po raz szósty odbył się Przegląd Teatrzyków dziecięcych  - „Bajkolandia” w Przedszkolu nr 2 w Hajnówce, który w tym roku  został objęty honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku - Pana Jerzego Kiszkiela. 12 maja uczestnicy koła teatralnego „Kurtyna” działającego w naszym przedszkolu  wraz z  kolegami i koleżankami z grupy II wzięli udział w tym przedsięwzięciu przedstawiając pantomimę pt. : „Zmartwienie Pani wiosny”.

Występ naszych podopiecznych został nagrodzony gromkimi brawami. Dzieci miały okazję obejrzeć  tego dnia występy  grup teatralnych z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 2  Każdy uczestnik otrzymał upominki  i specjalne „medale”, które wręczyła Pani Dyrektor Iwona Raszkiewicz.
Przedstawiciele naszej grupy teatralnej uczestniczyli również w uroczystym podsumowaniu przeglądu, podczas którego dzieci ze wszystkich hajnowskich przedszkoli i zaproszeni goście mogli obejrzeć przedstawienie grupy teatralnej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hajnówce - „Lastin–Bajka o Japonii” oraz występy dziewczynek z koła tanecznego, działającego w Przedszkolu Nr 2. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek i wspólne zabawy na placu przedszkolnym.

Jesteśmy dumne z naszych małych aktorów!

Urszula Raczkowska – Filinowicz
Bogusława Wołodkiewicz