Start Rok 2013/2014 TALENT 2014 – Michał Dragun z grupy Zajączków laureatem „Ogólnopolskiej Wiosny Młodych Talentów”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

TALENT 2014 – Michał Dragun z grupy Zajączków laureatem „Ogólnopolskiej Wiosny Młodych Talentów” PDF Drukuj Email
czwartek, 15 maja 2014 22:06, odsłon: 2300

0293_mini9 maja 2014r w HDK został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny „Wiosna Młodych Talentów”, który jest od wielu lat organizowany przez HDK pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka. W tym roku wpłynęło na konkurs ponad 800 prac. 3-osobowe jury złożone ze znawców sztuki z WOAK w Białymstoku przyznawało statuetki oraz tytuły „Talent 2014” dla nielicznej grupy najbardziej utalentowanych młodych ludzi.

Takie wysokie odznaczenie otrzymał właśnie wychowanek naszego przedszkola – Michał Dragun. Jesteśmy z niego bardzo dumni oraz trzymamy kciuki za dalszy rozwój jego wyjątkowego talentu! Gratulujemy także dumnym rodzicom i wspaniałej babci Michałka.

 

 

 

Bogusława Wołodkiewicz
Urszula Raczkowska - Filinowicz

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information