Start Rok 2013/2014 „Urodziny Marchewki” w grupie Sarenek

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Urodziny Marchewki” w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
niedziela, 11 maja 2014 13:10, odsłon: 2049

0292_miniObchody urodzin marchewki  to część realizowanego w przedszkolu projektu zatytułowanego „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Celem tego spotkania było przedstawienie i promowanie spożywania warzyw i owoców.

Na przykładzie marchewki dzieci określały jej jadalne części i poznawały sposoby wykonania z niej surówki. Po dodaniu jabłuszka wyszedł nam witaminowy smakołyk. Do tego chipsy marchewkowe, wesoła muzyczka i impreza udana. W tym dniu w ubiorach przedszkolaków dominował kolor pomarańczowy. Solenizantkę (w której rolę wcieliła się Nikola) przywitano piosenką „Na marchewki urodziny". Po zdrowym poczęstunku, był czas na zabawy taneczno-ruchowe. Przedszkolaki obiecały, że już zawsze będą zjadać to pyszne warzywo. Pomarańczowo-witaminowo-marchewkowe zajęcia dostarczyły wszystkim dużej dawki witamin, śmiechu i zabawy.

 

 

 

Agnieszka Panasiuk- Kaczoch

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information