Start Rok 2013/2014 Wielkanocne dekoracje w wykonaniu dzieci z grupy „Sarenek” i rodziców

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wielkanocne dekoracje w wykonaniu dzieci z grupy „Sarenek” i rodziców PDF Drukuj Email
środa, 23 kwietnia 2014 21:59, odsłon: 1684

0286_miniW dniu 15 kwietnia 2014 roku w grupie „Sarenek” gościli rodzice. Spotkanie to miało przedświąteczny nastrój. Rodziców powitała pani dyrektor Dorota Durzyńska i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Z okazji zbliżającej się Wielkanocy 5-latki pod opieką nauczycielki Joanny Ruszuk chciały zaprezentować swoim bliskim wiosenne piosenki, wiersze, tańce i zgodnie z tradycją razem wykonać kolorowe ozdoby świąteczne.

Po pięknym występie wszyscy zabrali się do pracy. Z przygotowanych wcześniej kolorowych materiałów plastycznych, styropianowych jajek powstały wspaniałe pisanki-kraszanki, kartki świąteczne i wielkie wyklejane kolorowe jajko. Atmosfera podczas zajęć była wzruszająca, dzieci nuciły znane wielkanocne piosenki a rodzice z zapałem kleili, wycinali, pomagali swoim pociechom. Przyznali, że rzadko w domu mają okazje do takich plastycznych eksperymentów z dziećmi.
Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i wielkie zaangażowanie w wykonanie wspólnie z „sarenkami” barwnych wielkanocnych dekoracji.

 

Joanna Ruszuk

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information