Start Rok 2013/2014 Teatr Cieni w wykonaniu gimnazjalistów z Zespołu Szkół Nr 2 w Hajnówce

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Teatr Cieni w wykonaniu gimnazjalistów z Zespołu Szkół Nr 2 w Hajnówce PDF Drukuj Email
wtorek, 22 kwietnia 2014 19:53, odsłon: 1732

0285_miniW dniu 11 kwietnia  dzięki uprzejmości i zaproszeniu Pani Dyrektor Doroty Durzyńskiej uczniowie z klasy I b gimnazjum z Zespołu Szkół Nr 2 wraz z Wychowawczynią wybrali się z przedświąteczną wizytą do zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce. Przed bardzo liczną publicznością starsi koledzy zaprezentowali Teatr Cieni pt „Jesteście potrzebni".

Występ poprzedzony był lekcją języka angielskiego dla przedszkolaków, którą przeprowadziła Pani Anna Bowtruczuk, anglistka z „Dwójki”. Mali uczniowie dowiedzieli się jak w języku angielskim brzmi: mama, tata, babcia, dziadek, siostra i brat. Przy pomocy "flashcards" (plansz obrazkowych) pilnie powtarzały słówka. Przedstawienie zapowiedział Dawid, zaś Ewa, Maja, Weronika, Piotr, Weronika, Paweł, Ola, Magda i Gerard poprzez swój występ chcieli pokazać jak ważną wartością w życiu każdego człowieka jest rodzina, i jak potrzebni są wszystkim dzieciom rodzice oraz dziadkowie. Całość umilała muzyka grana na żywo na keyboard'dzie przez Ewelinę. Po licznych brawach uśmiech gościł na twarzach młodych aktorów, którzy byli bardzo dumni z tego, że mogli wystąpić w przedszkolu, którego są absolwentami.

Anna Bowtruczuk, Urszula Kiryluk

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information