Start Rok 2013/2014 Ekologiczne ozdoby wielkanocne w grupie Jeżyków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Ekologiczne ozdoby wielkanocne w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
niedziela, 13 kwietnia 2014 20:28, odsłon: 1854

0281_mini9 kwietnia w grupie Jeżyków odbyły się warsztaty z udziałem rodziców pt. „Ekologiczne ozdoby wielkanocne”. Na początku spotkania dzieci zagrały rodzicom "butelkową orkiestrę" oraz zaśpiewały piosenkę „Mamo tato wolę wodę” przygrywając sobie na butelkach po wodzie. Madzia, Mateusz i Oskar zaprezentowali rodzicom wiersze o tematyce wiosenno- ekologicznej.


Kolejnym wyczekiwanym przez dzieci punktem spotkania były warsztaty plastyczne, do których wykorzystaliśmy różne opakowania i odpady. Dzięki wspólnej pracy i pomysłowości rodziców powstały: przepiękne koguciki z wytłoczek i kolorowych piórek, zajączki szaraczki z rolek po papierze toaletowym oraz koszyczki-doniczki z butelek po mleku, w których dzieci zasiały owies i rzeżuchę na wielkanocny stół. Dzięki wspólnej pracy, atmosferze i pięknym ozdobom w naszej sali zapanował świąteczny nastrój. Dziękujemy serdecznie rodzicom za popołudnie poświęcone na zabawę z dziećmi i życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

 

 

I. Gierasimiuk i M. Reduch

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information