Start Rok 2013/2014 ,,Żuberki” w sklepie zoologicznym

,,Żuberki” w sklepie zoologicznym PDF Drukuj Email
piątek, 04 kwietnia 2014 20:51, odsłon: 2335

0273_miniW dniu 3 kwietnia 2014 r. Pani Krysia zaprosiła dzieci do sklepu zoologicznego. Pani Bogusia, właścicielka sklepu opowiadała jakie zwierzątka można hodować w domu. Pokazała dzieciom:  żółwia, świnkę morską, królika, szynszyle, chomika i rybki.

Każdy przedszkolak mógł zwierzątko dotknąć i pogłaskać, a nawet przytulić. Zwierzątka bardzo lubią być przytulane, a opiekować się trzeba nimi  codziennie. Karmić, sprzątać ich ,,mieszkania”, szanować, a przede wszystkim kochać je. W sklepie zoologicznym można kupić pokarm, ozdoby, zabawki dla wszystkich milusińskich. Pani Krysia kupiła dzieciom rybki: gubiki i akwarium, bo właśnie dzieci będą się uczyły w przedszkolu jak należy się opiekować zwierzątkami. Dzieci były zachwycone wizytą. Bardzo szybko wróciły do przedszkola by urządzić rybkom nowy dom i z radością obserwować ich wesołe pląsy w wodzie. Teraz będą karmiły rybki dwa razy dziennie i sprzątały wspólnie z Panią akwarium.

Krystyna Czurak

NASZE GRUPY 2013-2014