Start Rok 2013/2014 Żuberki w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Hajnówce

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żuberki w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Hajnówce PDF Drukuj Email
środa, 02 kwietnia 2014 18:37, odsłon: 1631

0272_mini6-latki z grupy V integracyjnej odwiedziły hajnowską Mleczarnię. Z pomocą przesympatycznej pani Małgosi, która nas oprowadzała po zakładzie, mogliśmy zajrzeć do hal produkcyjnych, i zobaczyć z bliska jak powstają produkty otrzymywane z mleka.

Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem przyglądały się jak wygląda produkcja masła, serów: białego i żółtego, sprawdzały osobiście ile ważą i jak pachną. Przy okazji mogliśmy  zważyć całą grupę na ogromnej wadze serowej, i dzieci nie mogły uwierzyć, że wyszło aż 290 kg. Podczas zwiedzania zostaliśmy poczęstowani serami i masłem, które są naprawdę smaczne, dlatego zachęcamy wszystkich do zakupu produktów z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Hajnówce. Na zakończenie naszej wizyty pani Małgosia przygotowała konkurs dla naszych dzieci, a zwycięzców obdarowała drobnymi upominkami.

 

 

Urszula Kiryluk

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information