Start Rok 2013/2014 Wielki sukces małej Hani

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wielki sukces małej Hani PDF Drukuj Email
czwartek, 27 marca 2014 23:12, odsłon: 2089

0270_mini21 marca 2014r.- w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, Hania Leszczyńska z grupy „Sarenek” odebrała Nagrodę w IV edycji  prestiżowego Regionalnego Konkursu Plastycznego „Cztery pory roku na Podlasiu” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku.

Oto jak ten „świąteczny” dzień wspominali rodzice naszej laureatki, którzy pojechali razem z Hanią na uroczystość rozdania nagród do Białegostoku:
„…Pomimo obaw, że nie trafimy do Szkoły Podstawowej Nr 12 na czas, daliśmy sobie świetnie radę.Słońce cieplutko świeciło, humory dopisywały. Dotarliśmy do celu godzinę przed rozpoczęciem uroczystości, więc mogliśmy zwiedzić szkołę i okolicę.Ta nowoczesna szkoła wywarła na nas ogromne wrażenie. Ogromna,nowoczesna,czyściutka, zmiłą atmosferą.Uroczystość rozpoczęła się o godz.12.Jako pierwsi wystąpili najmłodsi uczniowie w przedstawieniu o wiośnie.Hania razem nimi odśpiewała piosenkę „Maszeruje wiosna”,której nauczyła się w przedszkolu.Następnym punktem programu było rozdanie nagród. W pierwszej kategorii wiekowej od 5 do 7 lat nasza mała artystka zdobyła nagrodę.Hania była najmłodszą uczestniczką i jedyną laureatką z Hajnówki. Z dumą reprezentowała swoje miasto i przedszkole. Nagrody w formie dyplomów, pięknych książek przyrodniczych i drobiazgów papierniczych bardzo ucieszyły uczestników konkursu.Mieliśmytakże przyjemność odebrać pisemne podziękowania dla naszej przesympatycznej pani Joanny Ruszuk za pomoc w przygotowaniach Hani do konkursu.
Na konkurs nadesłano ponad 500 prac plastycznych z całego regionu, z których wyróżniono 52,w tym naszej Hanki!!! Hania narysowała kolejkę jadącą po puszczy.Po zakończeniu imprezy podeszła do Hani jedna z pań z komisji(komisja liczyła 5 osób)i powiedziała że pociąg, który Hania narysowała to najpiękniejszy pociąg jaki widziała.Oczywiście nie wiadomo kto z nas  najbardziej cieszył z tego komplementu,chyba Hani Tatuś:)  Byliśmy bardzo zadowoleni i pojechaliśmy na lody świętować sukces naszej córeczki.
Ten pierwszy dzień wiosny był dla nas bardzo radosny!”

J. Ruszuk

 


 

NASZE GRUPY 2013-2014

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information